+48 608 010 588

Projektowanie graficzne – PORTFOLIO

Projektowanie graficzne zebrane w formie pokazu to Portfolio czyli teczka (także w sensie dosłownym lub np. segregator) z przykładowymi pracami artysty, a w szerszym znaczeniu prezentacja dokonań danej osoby lub firmy, np. plik zawierający próbki, przykłady i wizerunki wykonanych, kompletnych prac, mogących być podstawą do oceny jej umiejętności, zdolności do pracy na danym stanowisku lub wykonania danego zadania.

Zajmujemy się projektowaniem na potrzeby druku i mediów cyfrowych. Kreujemy logotypy i znaki graficzne. Projektujemy i modyfikujemy istniejące już strony internetowe. Produkujemy i wdrażamy grafikę do portali społecznościowych. Wymyślamy i wprowadzamy do obiegu hasła reklamowe, dodając je jak w miksturze do spersonalizowanej grafiki. Dzięki szczypcie wizualnej ekspresji nasze projektowanie graficzne tworzy spójne i niepowtarzalne formy przede wszystkim wzmacniające markę i postrzeganie klienta.

Nie jesteśmy olbrzymią agencją sensu stricto event’ową czy public relations, bo taką być nie chcemy. Nie trzymamy się utartych ścieżek – szablonów, dzięki temu mamy dużą swobodę działania. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, bowiem “… nic dwa razy się nie zdarza…”. Jesteśmy przede wszystkim małym studiem graficznym, a więc nie robimy nic na siłę i za wszelka cenę. Od 2002 roku dzięki doświadczeniu i szerokim kontaktom w branży,
udaje nam się realizować każdą wizję klienta.

Projektowanie graficzne – Zapraszamy do obejrzenia wybranych prac:

  LOGOTYPY i ZNAKI GRAFICZNE  

  REKLAMA WIZUALNA  

  STRONY WWW  

Zapraszamy Państwa do współpracy.